русский english беларуская
Трансформаторы тороидальные, магнитопроводы, измерительные трансформаторы. Производство. Катушки индуктивности.

НАША ПРОДУКЦІЯ

Трансформаторы тока измерительные
Трансформаторы на заказ Производство трансформаторов


ВИРОБНИЦТВО ТРАНСФОРМАТОРІВКращий підприємець у сфері виробництва 2008.
Кращий підприємець у сфері виробництва 2008.


Продукція нашого підприємства

Вимірювальні трансформатори струму. Виробництво.

трансформатори вимірювальні

► перспективи і економічна ефективність використання трансформаторів на аморфному залозі

У листопаді 2009р в Мінську пройшла перша сесія «Енергетичного клубу». На ній розглядалася концепція енергетичної безпеки Республіки Білорусь до 2020 р. Було виділено 4 основних напрямки її зміцнення:
1) Енергетична незалежність - максимальний відмова від імпорту електроенергії;
2) Диверсифікація поставок як за видами ресурсів, так і по країнах;
3) Надійність енергопостачання (створення резервних запасів палива);
4) Енергоефективність (вдосконалення механізмів стимулювання енерго-збереження, зниження енергоємності ВВП, підвищення ефективності використання ПЕР на основі науково-технічних досягнень, збільшення витрат на енергозбереження).

В умовах формування енергоринку, існує об'єктивна необхідність вдосконалення комерційного обліку електричної знергіі. Комерційний облік електроенергії з використанням вимірювальних трансформаторів струму в розподільних мережах 0,4 кВ енергопостачальних організацій та споживачів в даний час вимагає докорінної модернізації і передбачає заміну вимірювальних трансформаторів струму класу 0,5 на трансформатори струму класу 0.5s (інструктивний лист концерну "Біленерго” №09/171 от 19.02.2002). Зазначені трансформатори струму, згідно з міждержавним стандартом ГОСТ 7746-2001, забезпечують межі допустимих похибок в більшому діапазоні вимірювання первинного струму: їх струмовий похибка становить 0,5% для 20-120% I1ном, 0,75% для 5-20% I1ном і 1 , 5% для 1-5% I1ном. Це дозволяє в умовах спаду і коливання навантажень споживачів знизити ту частку комерційних втрат електроенергії, яка визначається за допомогою приладів недообліком. У республіці на ринку засобів вимірювання та обліку електроенергії представлені різні моделі вимірювальні трансформатори струму зазначеного класу, внесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки Республіки Білорусь. Ці вироби багато в чому близькі за своїми декларованим технічним характеристикам, але фактично, як встановлено випробуваннями і досвідом експлуатації, не рівноцінні в довготривалій перспективі їх застосування. За завданням концерну "Біленерго" (наказ концерну від 29.05.2003 № 112) РУП "БЕЛТЕІ" спільно з акредитованим випробувальним центром філії ПСДТУ РУП "Гродноенерго" була проведена робота з випробувань ряду зразків вимірювальних трансформаторів струму вітчизняних і зарубіжних виробників. Випробувано 25 зразків вимірювальних трансформаторів струму виробництва Росії, Білорусі, Литви та України.

За результатами випробувань і їх аналізу фахівцями підтверджені явні і незаперечні переваги вимірювальних трансформаторів струму на сердечниках з нанокристалічних сплавів перед вимірювальними трансформаторів струму з сердечниками з електротехнічної сталі.
а) стійкість метрологічних характеристик до намагнічування постійним струмом;
б) високе електроопір матеріалу і зменшені в 4-10 разів втрати на вихрові струми і перемагнічування сердечника був;
в) подвійний технологічний запас по класу точності;
г) тривалий термін служби із збереженням метрологічних характеристик (і тим самим потенційно більший міжповірочний інтервал);
д) менші габарити і вага сердечника.

З урахуванням проведених випробувань і грунтуючись на досвіді експлуатації вимірювальних трансформаторів струму для розподільчих мереж 0,4 кВ, концерном «Біленерго» встановлюються технічні вимоги до вимірювальних трансформаторів струму, на додаток до вимог ГОСТ 7746 – 2001.


Вимірювальні трансформатори струму.