русский english беларуская
Трансформаторы тороидальные, магнитопроводы, измерительные трансформаторы. Производство. Катушки индуктивности.

НАША ПРОДУКЦІЯ

Трансформаторы тока измерительные
Трансформаторы на заказ Производство трансформаторов


ВИРОБНИЦТВО ТРАНСФОРМАТОРІВТут знаходиться наше підприємство з виробництва тороїдальних трансформаторів.
Тут знаходиться наше підприємство з виробництва тороїдальних трансформаторів.


Продукція нашого підприємства

Вимірювальні трансформатори струму. Виробництво.

трансформатори струму вимірювальні

► переваги трансформаторів з сердечниками з аморфного нанокристалічного сплаву

З переходом в комерційному обліку електроенергії на використання електронних лічильників знижуються вимоги до номінальної навантаженні трансформатора струму: її можна обмежити величиною 5 ВА (у трансформатора струму для обліку з індукційними лічильниками вона становила 10-20 ВА і більше), що в кінцевому підсумку пропорційно знижує технічні втрати електроенергії на приладовий облік. Це має особливе значення у зв'язку з тим, що ККД трансформатора струму (відношення активної потужності, що відбирається з вторинної обмотки трансформатора, до активної потужності, що підводиться до первинної обмотці), в порівнянні з ККД трансформаторів напруги, низький через втрати в міді і магнитопровод : ККД не досягає і 50% при номінальних токах. Неважко обчислити, що якщо в енергосистемі встановлено 100 тис. Шт. трансформаторів струму, то економія потужності на кожному тільки в 10 Вт дасть сумарну економію в 1 МВт, а річна економія електроенергії складе 8760 МВт.год, або близько 440 тис. дол. (з розрахунку 0,05 дол. за 1 кВт.год) .

У тому випадку, якщо за умовами експлуатації необхідно розмістити лічильники далеко від трансформаторів струму (наприклад, в 25 метрах або далі), необхідно або використовувати трансформатори струму з підвищеною потужністю номінального навантаження, або при тій же потужності з номінальним струмом 1А (при цьому припустиме максимальне зовнішнє опір вторинної ланцюга збільшується в 25 разів). В останньому випадку необхідно відповідно застосовувати і лічильники на номінальний струм не 5А, а 1А.

Високі магнітні якості сердечників трансформаторів струму з нанокристалічних сплавів роблять трансформатори на їх основі чутливими по метрологічних характеристик до підвищення навантаження (збільшення опору навантаження) у вторинному ланцюзі трансформаторів струму понад номінальну при максимальному первинному струмі, що вимагає на практиці жорсткого виконання всіх вищевказаних противоперегрузочного вимог. Перевантажувальні здатності таких трансформаторів струму можуть бути підвищені за рахунок умощнения сердечників, що не завжди економічно виправдано для виробника, оскільки сердечники з нанокристалічних сплавів в 1,5-2 рази дорожче сердечників з електротехнічної сталі..

Вимірювальні трансформатори струму на сердечниках з нанокристалічних сплавів мають перед трансформаторами струму на сердечниках з електротехнічної сталі наступні переваги:
1) стійкість метрологічних характеристик до намагнічування постійним струмом,
2) високе електроопір матеріалу і зменшені в 4-10 разів втрати на вихрові струми і перемагнічування сердечника був,
3) підвищений (подвійний) технологічний запас по класу точності,
4) більш тривалий термін служби із збереженням метрологічних характеристик (і, тим самим, потенційно більший міжповірочний інтервал),
5) менші витрати матеріалу на сердечник і обмотки, менші габарити, вага сердечника і вага трансформатора струму в цілому.
6) велика стійкість до розкрадань електроенергії (при навантаженнях споживача менше 50% номінальної) і зростання комерційних втрат, при зниженні технологічних втрат електроенергії та експлуатаційних витрат.


Вимірювальні трансформатори струму.