русский english беларуская
Трансформаторы тороидальные, магнитопроводы, измерительные трансформаторы. Производство. Катушки индуктивности.

НАША ПРОДУКЦІЯ

Трансформаторы тока измерительные
Трансформаторы на заказ Производство трансформаторов


ВИРОБНИЦТВО ТРАНСФОРМАТОРІВТрансформатор ландшафтного освітлення.
Трансформатор ландшафтного освітлення.


Продукція нашого підприємства

Вимірювальні трансформатори струму. Виробництво.

трансформатори вимірювальні

► технічні вимоги концерну «Біленерго» до вимірювальних трансформаторів струму, на додаток до вимог ГОСТ 7746 – 2001

1. Вимірювальні трансформатори струму мереж низької напруги для комерційного обліку електроенергії повинні відповідати класу точності не нижче 0,5 S і мати номінальну вторинну навантаження не вище 5 ВА.
2. Всі вимірювальні трансформатори струму повинні бути внесені до Державного реєстру засобів вимірювання республіки Білорусь і пройти технічний огляд в концерні «Біленерго».
3. Всі вимірювальні трансформатори струму повинні бути метрологічно повірені, опломбовані і мати відповідну позначку в паспорті.
4. Вимоги до конструкції трансформаторів струму
4.1 Корпусні деталі вимірювальних трансформаторів струму повинні мати виконання категорії стійкості до горіння не нижче ПВ-0.
4.2 Вимірювальні трансформатори струму повинні мати первинні шини для монтажу до мідних і алюмінієвих шин і проводів (довжина шин повинна відповідати карті замовлення).
4.3 Вимірювальні трансформатори струму повинні мати кріпильні деталі для з'єднання шин і кріплення трансформатора в електроустановці, в тому числі на DIN - рейку (відповідно до карти замовлення).
4.4 Вимірювальні трансформатори струму повинні дозволяти змінювати орієнтацію шини для трансформаторів з первинними номінальними струмами (200-600) А.
4.5 Приєднувальні розміри трансформаторів повинні відповідати раніше використовуваним розмірами (відповідно до карти замовлення).
4.6 Таблиця даних (матеріал і напис) повинна гарантувати збереження інформації протягом усього терміну служби (25 років).
5. Захист трансформаторів струму від розкрадання електроенергії
5.1 Виключити можливість заміни таблички і розбирання трансформаторів струму без пошкодження їх корпусів, захисних деталей, пломб.
5.2 Після монтажу трансформаторів струму і їх пломбування повинен бути виключений доступ до контактів вторинної обмотки.
5.3 Повинна бути забезпечена можливість пломбування кожного трансформатора струму двома незалежними пломбами (пломбою метрологічної служби і енергопостачальної організації).
5.4 Трансформатор струму повинен мати пломбованого контакт ланцюга напруги, що має нероз'ємне з'єднання з первинної шиною.
5.5 На корпусі трансформатора струму, що не видаляється способом повинен бути нанесений коефіцієнт трансформації.

На підставі вищевикладеного концерн «Біленерго» зобов'язав:
1. РУП - обленерго та ВАТ «Беленергоснабкомплект»:
1.1 У тендерах на закупівлю вимірювальних трансформаторів струму класів 0,5S для розподільчих електромереж напругою 0,4 кВ вибирати тільки сучасні вимірювальні трансформатори струму, що відповідають справжнім технічним вимогам.
1.2 Для накопичення досвіду експлуатації трансформаторів струму з сердечниками з нанокрісталіческіх сплавів забезпечити закупівлю дослідних партій цих трансформаторів в обсязі не менше 10% від загального закуповуваного кількості.
2. РУП - обленерго забезпечити облік цих технічних вимог при узгодженні проектних рішень по організації розрахункового обліку електроенергії у споживачівРУП - обленерго забезпечити облік цих технічних вимог при узгодженні проектних рішень по організації розрахункового обліку електроенергії у споживачів.
3. Справжнє Вказівка довести до відома та виконання персоналу підрозділів РУП - обленерго.
4. Контроль за виконанням даного Вказівки покласти на Управління збуту енергії концерну «Біленерго», на місцях - на головних інженерів РУП - обленерго.

Таким чином в даний час об'єднаною енергосистемою Республіки Білорусь передбачається в рамках модернізації заміна трансформаторів струму класу 0,5 на трансформатори струму класу 0,5S, а відповідно до науково-технічним прогресом заміна низьковольтних трансформаторів струму на сердечниках з електротехнічної сталі на трансформатори струму з сердечниками з нанокристалічних сплавів. Більш того, оскільки в Республіці Білорусь в даний час з'явилися місцеві виробники трифазних лічильників електроенергії трансформаторного включення класу точності 0,2S Гран-Електро СС-301 (К) (виробник НВ ТОВ «Гран-Система-С», РБ, Мінськ) і вимірювальних трансформаторів струму ТОП-Н-0,66 і ТШП-Н-0,66 на сердечниках з нанокристалічного сплаву класу точності 0,2s (виробник ТОВ «Юджэн», РБ, м Новополоцьк), не за горами і заміна трансформаторів струму класів точності 0,5 і 0,5S на трансформатори струму класу 0,2S і поява більш енергоефективних і точних систем АСКОЕ на їх базі.


Вимірювальні трансформатори струму.