русский english беларуская
Трансформаторы тороидальные, магнитопроводы, измерительные трансформаторы. Производство. Катушки индуктивности.

ДИПЛОМИ І СВІДОЦТВА

Трансформаторы тока измерительные
Трансформаторы на заказ Производство трансформаторовВИРОБНИЦТВО ТРАНСФОРМАТОРІВІндуктивності котушка безкаркасні.
Індуктивності котушка безкаркасні.


Інформація про підприємство


Виробниче підприємство "Юджэн" було засновано в 1993 році під торговою маркою "Диполь" і потім переіменовано в серпні 2007 року.

Протягом більше як 27 років наше підприємство виробляє тороїдальні трансформатори, забезпечуючи стабільність заявлених параметрів і високу якість виробів.

Наше підприємство має власну виробничу базу, що забезпечує повний цикл виготовлення трансформаторів і котушок індуктивності. Ефективне обладнання, науково-технічна база, високий професіоналізм фахівців дозволяють створювати продукцію високої якості, що задовольняє вимогам вітчизняних та міжнародних стандартів.

Сьогодні виробничі потужності підприємства гарантують виготовлення більше 50 000 моточних виробів на місяць. Гнучкість виробництва, постійна наявність на складі запасу комплектуючих і налагоджена логістика дозволяють нам виконувати поставки виробів від одиниць до оптових партій в найкоротші терміни. Підготовка серійного виробництва нових виробів здійснюється за 2-3 дні.

На підприємстві є обладнання, що дозволяє виготовляти трансформатори, дроселі, високочастотні моточні компоненти на тороїдних сердечниках із внутрішнім діаметром після намотування 6,5 мм дротом діаметром до 0,5 мм та із внутрішнім діаметром 9 мм дротом 1,0 мм.

Ми постійно вдосконалюємось, впроваджуючи нові технології і обладнання, запускаючи у виробництво нові вироби. Готові до експериментів і забезпечуємо індивідуальний підхід кожному нашому клієнту.

В Росії та на Україні продукцію можна замовити у наших партнерів.

Маємо досвід поставок у країни ЄС.

Ми завжди відкриті для нових ідей і контактів.Біля порогу нашого підприємства
Біля порогу нашого підприємства з виробництва тороїдальних трансформаторів
Намотка тороїдального трансформатора
Намотка тороїдального трансформатора
Контроль якості тороїдальних трансформаторів
Контроль якості тороїдальних трансформаторів